Wernisaż 28.03.2014

Pamiętacie Państwo to zaproszenie na wernisaż ?

  zaproszenie 04

No i odbył się w PCK-ulu wernisaż (ale jaki !) prac koleżanek które uczestniczą w projekcie naszego Uniwersytetu pod tytułem„ZOBACZ...POMYŚL...POCZUJ”- seniorzy dzieciom,  projekcie sfinansowanym w całości przez Polsko-Amerykańską Fundację „ę”- Towarzystwo Inicjatyw Twórczych,  i opracowanym i prowadzonym przez panie Annę Stoszek –Szrobosz i Sylwię Walkowicz

Było tłoczno ale uroczyście i sympatycznie. Były gratulacje od zwiedzających wystawę słuchaczy i Zarządu  PUTW, od dyrektora PCK-ulu i od Burmistrza Pszczyny, pana Dariusza Skrobola udokumentowane listem gratulacyjnym na ręce Prezesa PUTW.

Wśród uczestniczek są takie które malują od dłuższego czasu i uczęszczają na zajęcia z malarstwa. Ale pod kierunkiem pani Anny Stoszek-Szrobosz, rozpoczęły malowanie panie (większość) które nie miały dotąd „pędzla” w dłoni. Wynik przerósł oczekiwania. Malowanie sprawiło uczestniczkom wiele radości i dostarczyło satysfakcji.  Były niezmiernie zaskoczone zdolnościami które nagle objawiły się na obrazach.

Zwiedzający wielokrotnie wyrażali ochotę zakupienia wystawionych prac. Może trzeba urządzić aukcję ? 

WERNISA Nasze akwarele 600-480

Zdjęcia z wernisażu można zobaczyć obok w zakładce Galerie  - „Wernisaż naszych prac – 28.03.2014”

- - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -

©2020 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku