Relacja ze Spotkania Opłatkowego

Zgodnie z programem spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego, przy szczelnie wypełnionej sali. Na wstępie program artystyczny przedstawił kierowany przez panią Danutę Heczko zespół wokalno-taneczny ze Szkoły nr 1 im. Książąt Pszczyńskich, nagrodzony kilkakrotnie długimi oklaskami. Życzenia świąteczne i noworoczne słożyli Słuchaczom: starosta pan Paweł Sadza, reprezentujący burmistrza pan Piotr Łapa, pani Teresa Musik z Rady Programowej, oraz zarząd PUTW. Potem już wszyscy wszystkim życzyli zdrowia i wszystkiego najlepszego, choć zdarzało się też życzenie: "żebyś zdał(a) wszystkie egzaminy w terminie zerowym".

Następnie podano posiłek składający się z tradycyjnych dań wigilijnych - barszcz z uszkami, karp smażony z kapustą i ziemniakami oraz doskonałe makówki. W tym odświętnym nastroju zawiązał się samorzutnie chór żeński któremu przewodziła -i jest gotowa czynić to w przyszłości - dyrygent, pani Jadwiga Masny

Wrażenia z uroczystości mogą przekazać poniższe zdjęcia. Więcej zdjęć jest do obejrzenia w zakładce "Galerie" - Opłatek 2013.

IMG 2985

IMG 2990

IMG 3021


 

©2020 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku