CIEKAWE WYCIECZKI

1 - Zarząd PUTW robi poczynania celem zorganizowania 6-go czerwca br. jednodniowej wycieczki do Wrocławia. W programie zwiedzanie m.in. Uniwersytetu Wrocławskiego, Panoramy Racławickiej, Ostrowa Tumskiego, ogrodu botanicznego, ogrodu japońskiego i pokaz fontanny multimedialnej (dawniej wodotrysku).  Prosimy o zgłaszanie zamiaru uczestnictwa żeby można dobrać odpowiedni autobus i określić ostateczne koszty. Wygląda na to, że koszty nie będą porażające.

2 - Druga wycieczka to zwiedzanie na miejscu w Pszczynie laboratorium ochrony środowiska w Eko-Projekcie, czy jak kto woli w SGS. Pan dr Tomasz Stuczyński - miał dla nas w październiku wykład na temat środowiska - przyjmie nas w dniu 23-go maja br. Zbiórka o godz. 9.20 pod laboratorium - ul. Cieszyńska 52a. za stacją benzynową.

Zgłoszenia na obie wycieczki przyjmujemy do 21-go maja br. w biurze zarządu - ul. Bogedaina 20, telefonicznie (794 - 974419 ) i przez internet (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


 

©2020 Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku